Přeskočit na obsah

Adison tým

Spojuje nás touha prokopávat cestu modernímu, integrovanému, strategickému a kreativnímu PR.

Seznamme se!

waves-gray

Vedení agentury

Tomáš Fridrichimg-shape2

Tomáš
Fridrich

Managing Partner

Mým úkolem je, aby klienti Adisonu dosáhli potenciálu, jaký jim komunikace nabízí. K tomu se snažím pomoci vytvořit to správné prostředí. Zajímá mě, jaké mají klienti cíle, a společně s týmem hledám cesty k jejich dosažení.

Tomášův LinkedIn
Alžběta Fridrichováimg-shape3

Alžběta
Fridrichová

Strategic Consultant & Partner

Adison jsme založili, aby prokopával cestu modernímu PR: integrovanému, strategickému a kreativnímu. A to je i nyní mojí rolí – podporovat klienty i tým v rozvoji firemní komunikace a PR obecně.

Bety LinkedIn
waves-gray
Hana Křenkováimg-shape4

Hana
Křenková

COO & Account Director

Není obor, do kterého bych nechtěla proniknout a komunikovat ho, i když se v posledních letech zaměřuji hlavně na komunikaci směrem ke koncovým zákazníkům. Zároveň podporuji celý náš tým, aby odváděl tu nejlepší práci pro naše klienty.

Hančin LinkedIn
Jakub Křenekimg-shape5

Jakub
Křenek

Creative Strategist

Klientů se ptám na zbytečné otázky a potom jim přináším šílené nápady. Ale vážně: V Adisonu se věnuju strategické práci (proto mívám dotazy jako Co? Proč? Komu? nebo Jak?) a kreativě (která může někdy vypadat trochu bláznivě, ale je-li opřená o silnou strategii, dovede komunikaci posunout o stupeň výš).

Kubův LinkedIn
Petra Holbováimg-shape1

Petra
Holbová

Finance & Operations Manager

Starám se o podporu týmu i klientů. Váháte-li, komu z agentury se ozvat, zavolejte mě. S radostí vám poradím a nasměruji na toho správného člověka. Mé číslo najdete v kontaktech anebo rovnou klikněte a volejte.

Petry LinkedIn

Hledáme, nabíráme!

Do renomované pankosmické společnosti plné progresivního přátelského kolektivu… Ne, takhle lidi opravdu nehledáme. A jak tedy? Jsme otevření, o věcech mluvíme přímo, na nic si nehrajeme a pokud to kandidátům nevadí, rádi si potykáme. Hlavní pro nás je nadšení, spolehlivost a chuť věci neustále posouvat dál. Jsme nároční a máme vysoká očekávání, ale na lidech, které si vybereme, nám skutečně záleží a děláme všechno pro to, aby se jim dobře dařilo.

PR executive se zaměřením na sociální sítě

PR executive se zaměřením na sociální sítě

Do rodinné PR agentury Adison hledáme na částečný úvazek social media executive za Nikču, která se posouvá dál z agenturního prostředí. Nechali jsme ji, ať popíše svou práci, svůj den a to, co ji nejvíceči nejméně baví (zkušenost vydá za…

Více o pozici

Máš-li pocit, že k nám rozhodně patříš, ale nevidíš tady pro sebe vhodnou pozici (nebo tady dokonce nevidíš žádnou pozici!), nevěš hlavu a napiš naší COO Hance Křenkové na e-mail hana.krenkova@adison.cz.

Skvělé lidi si nechceme nechat uplavat!