Přeskočit na obsah

Adison tým

Spojuje nás touha prokopávat cestu modernímu, integrovanému, strategickému a kreativnímu PR.

Seznamme se!

waves-gray

Vedení agentury

Tomáš Fridrichimg-shape2

Tomáš
Fridrich

Managing Partner

Mým úkolem je, aby klienti Adisonu dosáhli potenciálu, jaký jim komunikace nabízí. K tomu se snažím pomoci vytvořit to správné prostředí. Zajímá mě, jaké mají klienti cíle, a společně s týmem hledám cesty k jejich dosažení.

Tomášův LinkedIn
Alžběta Fridrichováimg-shape3

Alžběta
Fridrichová

Strategic Consultant & Partner

Adison jsme založili, aby prokopával cestu modernímu PR: integrovanému, strategickému a kreativnímu. A to je i nyní mojí rolí – podporovat klienty i tým v rozvoji firemní komunikace a PR obecně.

Bety LinkedIn
waves-gray
Hana Křenkováimg-shape4

Hana
Křenková

COO & Account Director

Není obor, do kterého bych nechtěla proniknout a komunikovat ho, i když se v posledních letech zaměřuji hlavně na komunikaci směrem ke koncovým zákazníkům. Zároveň podporuji celý náš tým, aby odváděl tu nejlepší práci pro naše klienty.

Hančin LinkedIn
Jakub Křenekimg-shape5

Jakub
Křenek

Creative Strategist

Klientů se ptám na zbytečné otázky a potom jim přináším šílené nápady. Ale vážně: V Adisonu se věnuju strategické práci (proto mívám dotazy jako Co? Proč? Komu? nebo Jak?) a kreativě (která může někdy vypadat trochu bláznivě, ale je-li opřená o silnou strategii, dovede komunikaci posunout o stupeň výš).

Kubův LinkedIn
Petra Holbováimg-shape1

Petra
Holbová

Finance & Operations Manager

Starám se o podporu týmu i klientů. Váháte-li, komu z agentury se ozvat, zavolejte mě. S radostí vám poradím a nasměruji na toho správného člověka. Mé číslo najdete v kontaktech anebo rovnou klikněte a volejte.

Petry LinkedIn

Hledáme, nabíráme!

Do renomované pankosmické společnosti plné progresivního přátelského kolektivu… Ne, takhle lidi opravdu nehledáme. A jak tedy? Jsme otevření, o věcech mluvíme přímo, na nic si nehrajeme a pokud to kandidátům nevadí, rádi si potykáme. Hlavní pro nás je nadšení, spolehlivost a chuť věci neustále posouvat dál. Jsme nároční a máme vysoká očekávání, ale na lidech, které si vybereme, nám skutečně záleží a děláme všechno pro to, aby se jim dobře dařilo.

Máš-li pocit, že k nám rozhodně patříš, ale nevidíš tady pro sebe vhodnou pozici (nebo tady dokonce nevidíš žádnou pozici!), nevěš hlavu a napiš naší COO Hance Křenkové na e-mail hana.krenkova@adison.cz.

Skvělé lidi si nechceme nechat uplavat!