Přeskočit na obsah

Zpět na výpis článků

Fingood v médiíchFingood v médiích

Fingood v médiích

waves-gray

Fingood je česká fintechová platforma, která funguje na principu investičního crowdfundingu. Lidé jejím prostřednictvím půjčují peníze firmám. Jedná se o bezpečné zhodnocení peněz s pevně stanoveným výnosem. Naším úkolem je pomáhat zvyšovat povědomí o společnosti a jejích službách prostřednictvím vztahů s médii. Na Fingood tak v médiích může narazit každý, kdo se o investice aspoň trochu zajímá.

Na co se zaměřujeme?

Aby se Fingood v médiích objevoval, zaměřujeme se primárně na ekonomickázpravodajská média, která jsou relevantní pro cíle a cílové skupiny klienta. Na komunikaci jdeme třemi cestami:

Fingood v médiích – jak se nám daří?

Díky silným tématůmnaší expertíze v oblasti komunikace financí se nám daří dostávat do kvalitních médií se zprávami i citacemi na aktuální témata. S novináři se také potkáváme osobně na akcích Fingoodu, aby se mohli neformálně pobavit s jeho představiteli a získat lepší vhled do problematiky.

Podívejte se na některé z našich mediálních výstupů: Fingood na Euro.cz, Fingood na Peníze.cz, Fingood na CzechCrunchi.

Dlouhodobě a pravidelně dosahujeme přes 10 mediálních výstupů měsíčně. Fingood v médiích tak opravdu je vidět. Měření a hodnocení provádíme naším systémem AdiX, který je transparentní a hodnotí kvalitu výstupů, protože jedině kvalitní výsledky pomáhají plnit cíle.

Chcete být taky vidět?

Pohybujete se také v oblasti technologií nebo financí a chtěli byste pomoct s komunikací? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme možnosti, ať už jsou vaše cíle jakékoli.